Ubytování v Regionu Říčky a okolí

Ubytování v Říčkách v Orlických horách nabízí na výběr z množství chat a chalup, penzionů, hotelů či apartmánů. Ubytovatelé, kteří jsou členem sdružení Region Říčky mohou pak jako jediní nabízet další zajímavé služby a slevy ve spolupráci se Skicentrem Říčky a obcí Říčky. Díky pestré nabídce jsou Říčky ideální destinací pro rodinný výlet, firemní setkání nebo romantický víkend.

 

Hosté, kteří se ubytují u některého z členů sdružení Region Říčky, získávají nárok na zajímavé SLEVY.

Aktuální přehled slev (SLEVY  NA  DALŠÍ  SLUŽBY):  

                        

  •  Sleva 40%
na lekci výuky základů golfu pro jednu osobu
               na Golfovém hřišti v Nebeské Rybné
odkaz golf  
       
Sleva 20%

v lanovém centru při splnění podmínek geocachingové hry Zakleté Říčky

   
Sleva 15%

Plavecký bazén Rychnov nad Kněžnou 

odkaz bazén  
Sleva 20%

Alaskan husky - tým saňových psů Orlice

odkaz Alaskan husky  
       

          BazenRK


V regionu Říčky Vám můžeme doporučit tyto ubytovacích zařízení:


 

Chata_Alma_mensi

ALMA chata

Velká horská chalupa až pro 50 osob k exkluzivnímu pronájmu (pouze celý objekt). Jedinečné místo s nádhernými výhledy na kopci u lesa. Klid, naprosté soukromí, příroda. Pro velké skupiny rodin, kurzy, semináře nebo jiné programové akce. Cena od 5.900 Kč/chata/noc, v ceně zahrnuto vše včetně energií, výčepu, úklidu a ložního prádla. Tel. 602 143 072.

 

 

 


 

pension_horsky_pes_orez

Penzion Horský pes

Ubytování od 190,- Kč za osobu na noc. Penzion s 6 apartmány (2-3 a 4-6 lůžkové) s celkovou kapacitou 25 lůžek se nachází přímo u zastávky skibusu a poblíž parkoviště. Přístup na Wi-Fi zdarma. Hosté mohou využít rekondičních a sportovních masáží.

 

 

 

 

 

Hotel_Michal_leto

hotel Michal

Rodinný hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek a hotelové apartmá. Ideální pro rodinnou dovolenou i firemní akce. Hotel disponuje vybavenou konferenční místností. Hosté mohou využít masáže či saunu v hotelu. Zastávka skibusu se nachází poblíž hotelu.

 

 
 

 


chalupapolesi_smallChalupa Polesí

Zrekonstruovaný objekt bývalé hájovny nabízí návštěvníkům až 28 lůžek. Chata disponuje komfortním zázemím a je ideální pro ubytování větším skupin. O zábavu se postará stolní tenis a fotbálek či šipky, vybavení chaty zahrnuje i výčepní zařízení. Parkoviště a zastávka skibusu se nacházejí přímo u chaty.